...

Wesprzyj Pravdę

Jeśli zgadzasz się z nami, że edukacja i rzetelne informacje ratują życie, dołącz do osób wspierających niezależną weryfikację faktów i wesprzyj naszą działalność.

Dlaczego muszę podać swój adres e?mail, jeśli chcę wam przekazać darowiznę?

Jest to pole wymagane przez system płatności PayU ? bez podania adresu e?mail nie jest możliwe dokonanie płatności.

Czy przekazaną wam darowiznę mogę odliczyć od podatku?

Tak. Dowodem płatności jest przelew bankowy oraz potwierdzenie przekazania darowizny, które otrzymujesz na podany adres e?mail.

Czy cała moja darowizna trafia do was?

Od darowizny jest pobierana prowizja w wysokości 1.6% (2.2% w przypadku płatności cyklicznych – wyższa prowizji wynika z tego, że płatności cykliczne, jako płatności kartą, są uznawane przez operatora płatności – PayU, za transakcje podwyższonego ryzyka). Jest to opłata pobierana przez operatora płatności ? tak, jak przy każdej innej płatności.

Wspieraj nas przez portal FaniMani.pl

Możesz wspierać naszą działalność robiąc zakupy online. Wystarczy, że zrobisz zakupy przez stronę fanimani.pl lub aplikację FaniMani. Ty płacisz tyle samo co zwykle a część tego co zapłaciłeś trafia do nas. Dzięki temu możesz wspierać nas w walce z dezinformacją kupując nową grę czy buty.

Jak to zrobić? (na telefonie)

  1. Zainstaluj aplikację FaniMani (Google Play/App Store). Link do pobrania aplikacji to fanimani.pl/pravda.
  2. Zarejestruj się przy pomocy e-maila/Facebooka/konta Google.
  3. W aplikacji zobaczysz listę sklepów, w których robiąc zakupy możesz nas wesprzeć. Wystarczy, że wejdziesz na stronę sklepu przez aplikację, a każdy Twój zakup będzie wspierać naszą działalność!

Jak to zrobić? (na komputerze)

  1. Zainstaluj wtyczkę ?FaniMani.pl? na laptopie i zarejestruj się przy pomocy emaila/Facebooka/konta Google. Link do pobrania wtyczki to fanimani.pl/pravda.
  2. Wtyczka będzie przypominać Ci o zakupie przez stronę FaniMani.pl.
  3. Wchodząc na stronę sklepu, który wspiera FaniMani.pl otrzymasz powiadomienie.
  4. Naciśnij ?aktywuj darowiznę?, aby robiąc zakupy wspierać nasze stowarzyszenie.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie do wspierania nas poprzez FaniMani.pl napisz do nas. Dokładniejsze informacje oraz odpowiedzi na pytania znajdziecie również na stronie fanimani.pl/jak-to-dziala.

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli kontynuować i nieustannie ulepszać działalność naszego stowarzyszenia w walce z dezinformacją. Całość uzyskanych środków przeznaczamy na działalność statutową. Więcej o tym jak finansujemy naszą działalność możesz przeczytać w zakładce Finansowanie.