Masz do nas pytanie? Chcesz do nas dołączyć? Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wypełnij formularz, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!

Natknąłeś się na podejrzaną informację i chcesz, abyśmy ją zweryfikowali? Masz wątpliwości co do autentyczności jakiegoś przekazu? Zgłoś to nam! Twoje zgłoszenie może pomóc w walce z dezinformacją! Przykładamy wielką wagę do Twoich zgłoszeń! Dokładamy wszelkich starań, aby weryfikować je jako priorytetowe.

[contact-form-7 id=”652a6ad” title=”Kontakt”]

Jakie informacje sprawdzamy?

Zgłoś tutaj znalezioną w Internecie informację — może to być wideo, grafika, strona internetowa lub artykuł — którą podejrzewasz o brak wiarygodności. W przypadku filmów prosimy o dołączenie zakresu czasowego (minuta, sekunda) do sprawdzenia.

Uwaga: Weryfikujemy informacje zgodnie z naszą ustaloną metodologią. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń, nie możemy zagwarantować szybkiej weryfikacji każdego z nich, ale dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć jak najszybciej.

Kontakt w sprawie współpracy

W razie pytań dotyczących współpracy prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, Jakubem Śliżem. Adres e-mail: jakub.sliz@pravda.org.pl.